VÍKEND - 2 noci v lázních

Dub 01, 2022 By REZIDENCE 0 Comments

REZERVACE POKOJE

FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - 2 NOCI V LÁZNÍCH

Dvě noci v naší rezidenci a zajímavé benefity.

POBYT: PÁTEK až NEDĚLE** to jsou dvě noci strávené v naší rezidenci a zajímavé benefity. Ubytování v jednom z našich pokojů - Alžběta Bavorská nebo Rudolf II.* cena obsahuje: 2 noci ubytování, snídaně, uvítací nápoj při příjezdu**. Možnost přípravy kávy, čaje a balená voda v prostorách III. patra rezidence. Parkování zdarma.

STRAVOVÁNÍ: v 18:00h. malá ochutnávka lokálních sýrů nebo uzenin doprovázená degustací vína.*** Rezervace večeře od 20:00h. v našem ALCHYMISTIC CLUB RESTAURANTU a zdarma aperitiv od 19:00h.**, v poledne rezervace oběda. Odpolední káva a desert v CAFE NOSTALGIE.**

WELLNESS: volný vstup do "AQUAFORUM - svět vody a relaxace" (2x 1hodina** + odvoz***), 1x relaxační masáž ve vašem pokoji*** - (60minut)**, bylinná vůně pro vaši koupel a relaxační čaj s meditační hudbou. ***

VOLNÝ ČAS: Volný vstup do vyhlídkové věže rezidence. Zapůjčení jízních kol a vycházkových holí***, mapa a průvodce městem.

PODMÍNKY: Platí pouze pro rezervace učiněné prostřednictvím naší recepce. Pozdní příjezd od 14:00 do 19:00, odjezd do 14:00. Pevná rezervace,100% STORNO poplatku při zrušení pobytu. Pobyt lze po dohodě přesunout na jiný termín *.

Cena: od Kč 6.423,- €247,- za dvě osoby a celý pobyt (cena v EUR dle denního kurzu, cena za osobu a den 1.605,-Kč €62,-)

                                            * ** *** **** VOP      REZERVACE POKOJE

 

Zaregistrujte se k odběru novinek

NOVINKY / NEWS / MENU

REZIDENCE ZÁMEČEK

Naše pokoje